IV turniej siatkówki plażowej z cyklu„ Grand Prix Lipusza 2009

KOMUNIKAT

Z  IV turnieju siatkówki plażowej z cyklu„ Grand Prix Lipusza 2009"                                                        

 

         Czwarty turniej odbył się w dniu 26 lipca ‘2009r (niedziela) od godziny 1100 na boisku do piłki plażowej w Lipuszu.

Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów dwuosobowych, które w wyniku losowania podzielono na 2 grupy, gdzie w grupach zagrano systemem ,,każdy z każdym''.

             

Rywalizację w poszczególnych grupach obrazują tabele :

 

Grupa I

 

Lp

Drużyna

1

2

3

4

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

 X

1:2

(4:11; 11:8)

4:11

0:2

(8:11; 9:11)

0:2

(8:11; 8:11)

3

1 : 6

IV

2.

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

2:1

(11:4  8:11,

11:4)

 X

2:1

(11:4; 11:13, 11:6)

0:2

(7:11; 5:11)

5

4 : 4

II

3.

Mateusz Stolc

Kacper Sprawka

2:0

(11:8;, 11:9)

1:2

(4:11;13:11; 6:11)

 X

0:2

(9:11, 6:11)

4

3 : 4

 

III

4.

Piotr Rolbiecki

Bartosz Tetzłaff

2:0

(11:8;11:8;)

2:0

(11:7;11:5)

2:0

(11:9;11:6)

X

6

6 : 0

I

 

Grupa II

 

Lp

Drużyna

1

2

3

4

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Maciej Wałdoch

Mateusz Spierewka

X

2:0

(17:15 11:8)

2:0

(11:4; 11:6)

2:1

(12:14; 11:7; 11:6)

6

6 : 1

I

2.

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

0:2

(15:17;8:11)

 X

2:0

(11:7; 11:5,)

2:0

(11:8; 11:6)

5

4 : 2

II

3.

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

0:2

(4:11;6:11)

0:2

(7:11;5:11)

 X

1:2

(11:9, 4:11; 4:11)

3

1 : 6

 

IV

4.

Dawid Miętki

Karol Miętki

1:2

(14:12; 7:11; 6:11)

0:2

(8:11;6:11)

2:1

(9:11;11:4; 11:4

X

4

3 : 5

III

 

 

 

Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.                                              

I PÓŁFINAŁ

Piotr               Rolbiecki                   ---                   Mateusz         Paczkowski               0 : 2

Bartosz           Tetzłaff                      ---                   Marcin           Paczkowski               (14:16,9:15)

 

II PÓŁFINAŁ

Maciej            Wałdoch                    ---                   Piotr               Gilmaister                 2 : 0

Mateusz         Spierewka                  ---                   Paweł             Tryba                        (15:12,15:13)

 

MECZ O I MIEJSCE

Maciej           Wałdoch                     ---                   Mateusz         Paczkowski               2 : 0

Mateusz         Spierewka                  ---                   Marcin           Paczkowski               (21:14,21:19)

 

MECZ O III MIEJSCE

Piotr               Rolbiecki                   ---                   Piotr               Gilmaister                 2 : 0

Bartosz           Tetzłaff                     ---                    Paweł              Tryba                      (0:15; 0:15)  VO

 

 

Klasyfikacja IV turnieju siatkówki plażowej:

 

Lp.

Drużyna

Miejscowość

Punkty

1.

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

30

2.

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

Kościerzyna

24

3.

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

Kościerzyna

20

4.

Bartosz Tetzłaff

Piotr Rolbiecki

Kościerzyna

18

5/6

Karol Miętki

Dawid Mietki

Stara Kiszewa

15,5

 

Mateusz Stolc

Kacper Sprawka

Dziemiany

15,5

7/8.

Tomasz Szyszka

Krystaian Turzyński

Lipusz

13,5

 

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

13,5

 

 

Klasyfikacja po 4 turniejach w siatkówce plażowej ‘2009

Lp.

Drużyna

 

Miejscowość

Punkty

1

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

80

2

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

75,5

3

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

Kościerzyna

 

72

4/5

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

Lipusz

 

58

4/5

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

Kościerzyna

 

58

6

Karol Miętki

Dawid Miętki

Stara Kiszewa

44

7

Bartłomiej Kowalewski

Seweryn Mazur

Grabowo

Bartoszy Las

39,5

8

Bartosz Tetzłaff

Piotr Rolbiecki

Kościerzyna

33

9

Mateusz Stolc

Łukasz Szamocki

Dziemiany

30

10

Seweryn Mazur

Klaudia Mokwa

Bartoszy Las

18

11/12

Olga Kurszewska

Sławomir Stolc

Dziemiany

15,5

11/12

Mateusz Stolc

Kacper Sprawka

Dziemiany

15,5

13

Piotr Gilmaister

Marlena Kurszewska

Kościerzyna

         Lipusz

13,5

 

14

Szymon Roda

Marcin Roda

 

Wąglikowice

 

12

 

 

15/17

Tomasz Zarówny

Łukasz Deptuła

Gdańsk -Osowa

9,5

Piotr Rościszewski

Michał Rościszewski

Gdańsk -Osowa

9,5

Paweł Kurszewski

Maciej Kobus

Lipusz

9,5

18

Iwona Trzebiatowska

Kamil Hinz

Kościerzyna

7

 

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez