III turniej siatkówki plażowej z cyklu„ Grand Prix Lipusza 2009”

Trzeci turniej odbył się w dniu 4 lipca ‘2009r (sobota) od godziny 1000 na boisku do piłki plażowej w Lipuszu.

Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów dwuosobowych, które w wyniku losowania podzielono na 2 grupy, gdzie w grupach zagrano systemem ,,każdy z każdym''. Z każdej grup awansowały dwie najlepsze drużyny.

             

Rywalizację w poszczególnych grupach obrazują tabele :

 

Grupa I

 

Lp

Drużyna

1

2

3

4

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

 

2:0

(15:10; 15:13)

2:1

(16:18; 15:11

11:9)

0:2

(8:11; 8:11)

5

4 : 3

II

2.

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

0:2

(10:15;13:15)

 

1:2

(4:11; 13:11, 11:13)

0:2

(5:11; 6:11)

3

1 : 6

IV

3.

Karol Miętki

Dawid Miętki

1:2

(18:16;11:15, 9:11)

2:1

(11:4;11:13; 13:11)

 

1:2

(12:15, 15:10;6:10)

4

4 : 5

 

III

4.

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

2:0

(11:8;11:8;)

2:0

(11:5;11:6)

2:1

(15:12;10:15;

10:6)

 

6

6 : 1

I

 

Grupa II

 

Lp

Drużyna

1

2

3

4

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Klaudia Mokwa

Seweryn Mazur

 

2:0

(11:2 11:6)

2:1

(13:15; 15:10

10:6)

1:2

(9:11; 11:9; 8:10)

5

5 : 3

II

2.

Piotr Gilmaister

Marlena Kurszewska

0:2

(2:11;6:11)

 

0:2

(11:8; 11:8,)

0:2

(4:11; 3:11)

3

0 : 6

IV

3.

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

1:2

(15:13;10:15, 6:10)

2:0

(8:11;8:11)

 

2:0

(16:14, 17:15)

5

5 : 2

 

I

4.

Bartosz Tetzłaff

Piotr Rolbiecki

2:1

(11:9; 9:11; 10:8)

2:0

(11:4;11:3)

0:2

(14:16;17:15

 

6

6 : 1

III

 

 

 

Do półfinałów awansował najlepsze drużyny z każdej grupy.                                      

I PÓŁFINAŁ

Maciej            Wałdoch                    ---                   Seweryn         Mazur                         2 : 0

Mateusz         Spierewka                  ---                   Klaudia           Mokwa                       (15:13,15:10)

 

II PÓŁFINAŁ

Robert             Klasa                        ---                   Marcin           Paczkowski               0 : 2

Rafał               Ostrowski                  ---                   Mateusz         Paczkowski               (9:15,10:15,)

 

MECZ O I MIEJSCE

Maciej           Wałdoch                     ---                   Mateusz         Paczkowski               2 : 1

Mateusz         Spierewka                  ---                   Marcin           Paczkowski      (15:21,21:16;15:13)

 

MECZ O III MIEJSCE

Robert            Klasa              ---                   Seweryn         Mazur                                     2 : 1

Rafał        Ostrowski             ---                   Klaudia           Mokwa                    (14:16;15:13;10:6)

 

 

Klasyfikacja III turnieju siatkówki plażowej:

 

 

Lp.

Drużyna

Miejscowość

Punkty

1.

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

30

2.

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

Kościerzyna

24

3.

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

20

4.

Seweryn Mazur

Klaudia Mokwa

Bartoszy Las

18

5/6

Karol Miętki

Dawid Mietki

Stara Kiszewa

15,5

 

Bartosz Tetzłaff

Piotr Rolbiecki

Kościerzyna

15,5

7/8.

Tomasz Szyszka

Krystaian Turzyński

Lipusz

13,5

 

Piotr Gilmaister

Marlena Kurszewska

Lipusz

13,5

 

 

Klasyfikacja po 3 turniejach w siatkówce plażowej ‘2009

 

Lp.

Drużyna

 

Miejscowość

Punkty

1

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

62

2

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

50

3

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

Kościerzyna

 

48

4

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

Lipusz

 

44,5

5

Bartłomiej Kowalewski

Seweryn Mazur

Grabowo

Bartoszy Las

39,5

6

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

Kościerzyna

 

38

7

Mateusz Stolc

Łukasz Szamocki

Dziemiany

30

8

Karol Miętki

Dawid Miętki

Stara Kiszewa

28,5

9

Seweryn Mazur

Klaudia Mokwa

Bartoszy Las

18

10

Bartosz Tetzłaff

Piotr Rolbiecki

Kościerzyna

15

11

Olga Kurszewska

Sławomir Stolc

Dziemiany

15,5

12

Piotr Gilmaister

Marlena Kurszewska

Kościerzyna

         Lipusz

13,5

13

Szymon Roda

Marcin Roda

Wąglikowice

12

14/16

Tomasz Zarówny

Łukasz Deptuła

Gdańsk -Osowa

9,5

 

Piotr Rościszewski

Michał Rościszewski

Gdańsk -Osowa

9,5

 

Paweł Kurszewski

Maciej Kobus

Lipusz

9,5

17

Iwona Trzebiatowska

Kamil Hinz

Kościerzyna

7

 

 

 

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez