II turniej siatkówki plażowej z cyklu„ Grand Prix Lipusza 2009”

Drugi turniej odbył się w dniu 28 czerwca ‘2009r (niedziela) od godziny 1100 na boisku do piłki plażowej w Lipuszu.

Do rywalizacji przystąpiło 13 zespołów dwuosobowych, które w wyniku losowania podzielono na 4 grupy, gdzie w grupach zagrano systemem ,,każdy z każdym''

             

Rywalizację w poszczególnych grupach obrazują tabele :

 

Grupa I

 

Lp

Drużyna

1

2

3

4

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Bartłomiej Kowalewski

Seweryn Mazur

 

0:2

(17:19; 9:12)

2:0

(12:8; 13:11)

1:2

(5:12; 12:10;

6:10)

3

3 : 4

III

2.

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

2:0

(19:17;12:9)

 

2:0

(12:6; 12:2)

2:1

(12:15; 15:13;

10:5)

6

6 : 1

I

3.

Iwona Trzebiatowska

Kamil Hinz

0:2

(8:12;11:13)

0:2

(6:12;2:12)

 

0:2

(3:12, 4:12)

0

0 : 6

 

IV

4.

Olga Kuczkowska

Sławomir Stolc

2:1

(12:5;10:12;

10:6)

1:2

(15:12;13:15;

5:10)

2:0

(12:3;

12:4)

 

3

5 : 3

II

 

Grupa II

 

Lp.

Drużyna

1

2

3

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

 

2:1

(15:13;7:12;

10:8)

2:1

(12:7;8:12;

10:3)

4

4: 2

I

2.

Tomasz Zarówny

Łukasz Deptuła

1:2

(13:12;12:7;

8:10)

 

0:2

(0:12;0:12)

2

1 : 4

III

3.

Szymon Roda

Marcin Roda

1:2

(7:12;12:8;

3:10)

2:0

(12:0;12:0)

 

3

3 : 2

II

 

Grupa III

 

Lp.

Drużyna

1

2

3

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Piotr Gilmeister

Paweł Tryba

 

2:0

(13:1;12:10)

 

2:0

(12:10;12:4)

 

4

4: 0

I

2.

Piotr Rościszewski

Michał Rościszewski

0:2

(11:13;10:12)

 

 

0:2

(0:12;

0:12)

2

0 : 4

III

3.

Karol Miętki

Dawid Miętki

0:2

(10:12;4:12)

 

2:0

(12:0;12:0)

 

3

2 : 2

II

 

 

Grupa IV

 

Lp.

Drużyna

1

2

3

Pkt

Sety

Miejsce

1.

Paweł Kurszewski

Maciej Kobus

 

0:2

(6:12;11:13)

 

0:2

(11:13;7:12)

 

2

0: 4

III

2.

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

2:0

(12:6;13:11)

 

 

0:2

(8:12;5:12)

3

2 : 2

II

3.

Mateusz Stolc

 Łukasz Szamocki

2:0

(12:6;13:11)

2:0

(12:8;12:5)

 

4

4 : 0

I

 

 

 

Do półfinałów awansował najlepsze drużyny z każdej grupy.                                      

I PÓŁFINAŁ

Maciej            Wałdoch                    ---                   Mateusz         Stolc                          0 : 2

Mateusz         Spierewka                  ---                   Łukasz            Szamocki                   (7:12,6:12)

 

II PÓŁFINAŁ

Robert                        Klasa                          ---                   Piotr               Gilmeister                 2 : 1

Rafał               Ostrowski                  ---                   Paweł             Tryba                          (13:15,13:11,10:6)

 

MECZ O I MIEJSCE

Robert                        Klasa                          ---                   Mateusz         Stolc                          0 : 2

Rafał               Ostrowski                  ---                   Łukasz            Szamocki                   (17:21,19:21)

 

MECZ O III MIEJSCE

Maciej            Wałdoch                    ---                   Piotr               Gilmeister                 2 : 0

Mateusz         Spierewka                  ---                   Paweł             Tryba                            V O.

 

 

Klasyfikacja II turnieju siatkówki plażowej:

 

 

Lp.

Drużyna

Miejscowość

Punkty

1.

Mateusz Stolc

Łukasz Szamocki

Dziemiany

30

2.

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

24

3.

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

20

4.

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

Kościerzyna

18

5

Olga Kuczkowska

Sławomir Stolc

Dziemiany

15

6

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

Lipusz

15

7.

Karol Miętki

Dawid Mietki

Stara Kiszewa

13

8.

Szymon Roda

Marcin Roda

Wąglikowice

12

9/12

Bartłomiej Kowalewski

Seweryn Mazur                                                      

Grabowo

Bartoszy Las

9,5

9/12

Tomasz Zarówno

Łukasz Deptała

Gdańsk- Osowa              

9,5

9/12

Piotr Rościszewski

Michał Rościeszewski

Gdański-Osowa               

9,5

9/12

Paweł Kurszewski

Maciej Kobus

Lipusz

9,5

13.

Iwona Trzebiatowska

Kamil Hinz

Kościerzyna

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja po 2 turniejach w siatkówce plażowej ‘2009

 

Lp.

Drużyna

 

Miejscowość

Punkty

1

Robert Klasa

Rafał Ostrowski

Lipusz

42

2

Bartłomiej Kowalewski

Seweryn Mazur

Grabowo

Bartoszy Las

39,5

3

Piotr Gilmaister

Paweł Tryba

Kościerzyna

 

38

4/5

Tomasz Szyszka

Krystian Turzyński

Lipusz

 

30

 

Mateusz Stolc

Łukasz Szamocki

Dziemiany

30

6/7

Mateusz Spierewka

Maciej Wałdoch

Lipusz

 

20

 

Mateusz Paczkowski

Marcin Paczkowski

Lipusz

20

8

Olga Kuczkowska

Sławomir Stolc

Dziemiany

15

9

Karol Miętki

Dawid Miętki

Stara Kiszewa

13

10

Szymon Roda

Marcin Roda

Wąglikowice

12

11/13

Tomasz Zarówny

Łukasz Deptuła

Gdańsk -Osowa

9,5

 

Piotr Rościszewski

Michał Rościszewski

Gdańsk -Osowa

9,5

 

Paweł Kurszewski

Maciej Kobus

Lipusz

9,5

14

Iwona Trzebiatowska

Kamil Hinz

Kościerzyna

7

 

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez