Aktualności

 • WAŻNY KOMUNIKAT

  Rząd RP podjął decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych. W związku z tym od jutra (12 marca) zajęcia odbywające się w hali sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu są zawieszone. Siłownia oraz sala fitness są zamknięte do odwołania.

  czytaj całośćdata: 2020-03-11

 • Liga Siatkówki Druzyn Mieszanych o PucharWójta Gminy Lipusz -zawieszona do odwołania

  UWAGA!!! W związku z  rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronowirusa Powiatowa Liga Siatkówki Drużyn Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Lipusz zostaje ZAWIESZONA - do odwołania !!!  

  czytaj całośćdata: 2020-03-11

 • Mistrzostwa Polski o Puchar Wójta Gminy Lipusz w Baśce- ODWOŁANE

  W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronowirusa odwołane zostały Mistrzostwa Polski w Baśce o Puchar Wójta Gmin Lipusz. Wydarzenie miało odbyć się 15 marca 2020 r. w hali sportowej w Lipuszu. (Zawody zostaną przeprowadzone w innym terminie)

  czytaj całośćdata: 2020-03-10

 • Komunikat Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kościerzynie

  W związku ze wzmożoną zachorowalnością na grypę  oraz potencjalnym ryzykiem zakażenia KORONAWIRUSEM Główny Inspektorat Sanitarny  zwraca się z prośbą o zapoznanie się oraz dostosowanie do zawartych zaleceń w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się...

  czytaj całośćdata: 2020-03-09

 • Relacja ze spektaklu Sąd Nieostateczny

    Diabły, demony, dwie kobiety, dobro i zło. 23 lutego 2020 roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Lipuszu amatorski teatr Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego przedstawił dramat  pt." Sąd Nieostateczny. Moralitet całkiem nowy. Sztuka w 3 aktach"  z okazji 100...

  czytaj całośćdata: 2020-02-27Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez